RN731ETTP3360C50
MFR.Part #
RN731ETTP3360C50
JLCPCB Part #
C3972180
Description
-55℃~+155℃ 336Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS