RN731ETTP3322F50
MFR.Part #
RN731ETTP3322F50
JLCPCB Part #
C4055068
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS