RN731ETTP3321C50
MFR.Part #
RN731ETTP3321C50
JLCPCB Part #
C4044838
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS