RN731ETTP31R2F50
MFR.Part #
RN731ETTP31R2F50
JLCPCB Part #
C4090409
Description
-55℃~+155℃ 31.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS