RN731ETTP3162B25
MFR.Part #
RN731ETTP3162B25
JLCPCB Part #
C782222
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS