RN731ETTP3012C50
MFR.Part #
RN731ETTP3012C50
JLCPCB Part #
C3963924
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS