RN731ETTP3001F50
MFR.Part #
RN731ETTP3001F50
JLCPCB Part #
C4278692
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS