RN731ETTP3001B50
MFR.Part #
RN731ETTP3001B50
JLCPCB Part #
C4208517
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS