RN731ETTP3001B25
MFR.Part #
RN731ETTP3001B25
JLCPCB Part #
C186336
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS