RN731ETTP2872F50
MFR.Part #
RN731ETTP2872F50
JLCPCB Part #
C4324249
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS