RN731ETTP2870B25
MFR.Part #
RN731ETTP2870B25
JLCPCB Part #
C4228689
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS