RN731ETTP2801F50
MFR.Part #
RN731ETTP2801F50
JLCPCB Part #
C4232828
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS