RN731ETTP2800F25
MFR.Part #
RN731ETTP2800F25
JLCPCB Part #
C4075998
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS