RN731ETTP2772C50
MFR.Part #
RN731ETTP2772C50
JLCPCB Part #
C3923820
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS