RN731ETTP2701B25
MFR.Part #
RN731ETTP2701B25
JLCPCB Part #
C186335
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS