RN731ETTP2700B50
MFR.Part #
RN731ETTP2700B50
JLCPCB Part #
C4240957
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS