RN731ETTP26R7D50
MFR.Part #
RN731ETTP26R7D50
JLCPCB Part #
C3924218
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS