RN731ETTP2612C50
MFR.Part #
RN731ETTP2612C50
JLCPCB Part #
C4217180
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS