RN731ETTP2551C50
MFR.Part #
RN731ETTP2551C50
JLCPCB Part #
C4122428
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS