RN731ETTP2551B50
MFR.Part #
RN731ETTP2551B50
JLCPCB Part #
C4132819
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS