RN731ETTP2521B50
MFR.Part #
RN731ETTP2521B50
JLCPCB Part #
C4196881
Description
-55℃~+155℃ 2.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS