RN731ETTP2520B25
MFR.Part #
RN731ETTP2520B25
JLCPCB Part #
C4191705
Description
-55℃~+155℃ 252Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS