RN731ETTP2491C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP2491C50
JLCPCB Part #
C4016435
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS