RN731ETTP2461B50
MFR.Part #
RN731ETTP2461B50
JLCPCB Part #
C3969529
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS