RN731ETTP2402F25
MFR.Part #
RN731ETTP2402F25
JLCPCB Part #
C4286773
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS