RN731ETTP2321D50
MFR.Part #
RN731ETTP2321D50
JLCPCB Part #
C4002035
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS