RN731ETTP2230C25
MFR.Part #
RN731ETTP2230C25
JLCPCB Part #
C3951558
Description
-55℃~+155℃ 223Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS