RN731ETTP2151B50
MFR.Part #
RN731ETTP2151B50
JLCPCB Part #
C4062284
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS