RN731ETTP2100B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP2100B25
JLCPCB Part #
C3946530
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS