RN731ETTP2050F50
MFR.Part #
RN731ETTP2050F50
JLCPCB Part #
C6195209
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS