RN731ETTP2032C50
MFR.Part #
RN731ETTP2032C50
JLCPCB Part #
C7292908
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS