RN731ETTP2030C50
MFR.Part #
RN731ETTP2030C50
JLCPCB Part #
C4100157
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS