RN731ETTP1980F50
MFR.Part #
RN731ETTP1980F50
JLCPCB Part #
C3938914
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS