RN731ETTP1962C25
MFR.Part #
RN731ETTP1962C25
JLCPCB Part #
C4227062
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS