RN731ETTP1960C25
MFR.Part #
RN731ETTP1960C25
JLCPCB Part #
C3979055
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS