RN731ETTP1911B50
MFR.Part #
RN731ETTP1911B50
JLCPCB Part #
C4018195
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS