RN731ETTP1910B50
MFR.Part #
RN731ETTP1910B50
JLCPCB Part #
C4183206
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS