RN731ETTP18R0D50
MFR.Part #
RN731ETTP18R0D50
JLCPCB Part #
C3937254
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS