RN731ETTP1872C50
MFR.Part #
RN731ETTP1872C50
JLCPCB Part #
C4341686
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS