RN731ETTP1871F25
MFR.Part #
RN731ETTP1871F25
JLCPCB Part #
C4317575
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS