RN731ETTP1870D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1870D50
JLCPCB Part #
C4175748
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS