RN731ETTP1821B50
MFR.Part #
RN731ETTP1821B50
JLCPCB Part #
C4234034
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS