RN731ETTP1820D50
MFR.Part #
RN731ETTP1820D50
JLCPCB Part #
C4081077
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS