RN731ETTP1802C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1802C50
JLCPCB Part #
C3950284
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS