RN731ETTP1762C50
MFR.Part #
RN731ETTP1762C50
JLCPCB Part #
C4264390
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS