RN731ETTP1670C50
MFR.Part #
RN731ETTP1670C50
JLCPCB Part #
C4269407
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS