RN731ETTP1642C50
MFR.Part #
RN731ETTP1642C50
JLCPCB Part #
C4086815
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS