RN731ETTP1602F25
MFR.Part #
RN731ETTP1602F25
JLCPCB Part #
C4096223
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS