RN731ETTP1600C50
MFR.Part #
RN731ETTP1600C50
JLCPCB Part #
C4178228
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS