RN731ETTP1600C25
MFR.Part #
RN731ETTP1600C25
JLCPCB Part #
C4318226
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS